Jak se stanu členem Line Free Academy?

 

Zakoupením jakéhokoliv typu členství na stránce Line Free Academy.

 

Co získám jako člen LFA?

 

Po dobu členství v LFA budeš mít přístup k ucelenému výukovému systému. Logicky navazující videa, interaktivní kontrolní milníky, pravidelné konzultace, videokonference. 

Vše dle varienty členství, které zvolíš.

 

Kdo bude reagovat na má interaktivní videa, zkoušky, konzultace?

 

Vždy Honza Bláha osobně. Jedinečností LFA je přímé vedení světoznámým trenérem, které nedeleguje na své pokročilé studenty, ale každého vede osobně. 

 

Jak zakoupím lekce?

 

Na hlavní stránce Line Free Academy si najdeš variantu členství, která tě zajímá a má na sobě průsvitný košík, což znamená, že si ji můžeš zaplatit. Klikneš na ní a standardně zaplatíš členství. Tím získáš přístup do LFA a celého výukového systému.

 

Proč nevidím lekce nebo možnost zakoupení členství?

 

Ujisti se, že jsi přihlášený (V pravém rohu bude v mobilní verzi pouze ikonka k odhlášení. V úplné verzi na počítači bude i tvé jméno.)

 

kliknutím na své jméno nabo ikonku se ti zobrazí tvůj profil, kde najdeš i seznam zakoupených lekcí a seznam zakoupených zkoušek

 

Na lekci je zámek

 

Lekce je zamčená, protože nebyl splněn checkpoint, který je požadován pro pokročilou lekci. Pokud najedeš myší na lekci se zámkem a chvilku počkáš, zobrazí se ti proč, je lekce zamčená. Kliknutím na zamčenou lekci se přesuneš na checkpoint, který si přeskočil.

 

Co je to checkpoint?

 

Checkpoint je lekce, ve které můžeš odeslat Honzovi video se svým koněm natočené např. mobilním telefonem. Video musí obsahovat cviky, o kterých daný checkpoint je.

Buď můžeš nahrát perfektní provedení cviků. Honza vše zkontroluje a tvůj checkpoint bude potvrzen. Odemknou se ti pokročilejší lekce a ty můžeš pokračovat dál v tréninku.

Nebo můžeš poslat problém, který s koněm máš, týkající se splnění checkpointu. Honza video prohlédne a napíše co by v daném případě udělal.

Do videa checkpointu patří pouze cviky týkající se dané zkoušky. Pokud potřebuješ prokonzultovat jiné téma, tak můžeš využít lekci "Videokonzultace" nebo "Videokonferenci". Ta je odlišná tím, že můžeš otevřít jakékoliv téma, které tě zajímá. 

 

Kolikrát mohu video odeslat?

 

 Každý typ členství má svůj určený počet interakcí, které můžeš odeslat. Tyto interakce můžeš využít jak ke konzultaci, tak ke složení checkpointu. V případě vyčerpání všech interakcí můžeš upgradovat své členství na vyšší.

 

Jsem pokročilý student a chci přeskočit základní výuku,  jak na to?

 

Ano, můžeš přeskočit lekce. Stačí když splníš kontrolní checkpointy a pošleš perfektní provedení dané problematiky. Honza vše zkontroluje a odemkne ti pokročilejší lekce či checkpointy.

 

Proč musím absolvovat checkpointy?

 

LFA je ucelený systém cviků, který vede až k opravdovému umění práce s koněm. Checkpointy jsou nastavené v těch nejdůležitějších milnících. V nich si Honza potřebuje být jist, že kůň i student rozumí daným cvikům a jsou připraveni posunout se dál.

Zpětná vazba přímo od Honzy ti pomůže v lehkosti dojít k opravdovým výsledkům a proniknout do hloubky vztahu člověka a koně.

I pro pokročilé studenty toto má svůj smysl, objeví mezery, které jim unikli a zatěžují tak jejich momentální trénink. 

"Začátečník se touží stát co nejdříve pokročilým, zatímco mistr se vrací k základům."

 

Nemám kartu, mohu zaplatit jinak?

 

Ano, můžeš poslat peníze na účet. Svou objednávku pošli na e-mail info@honzablaha.cz. Na ostatních platebních variantách se pracuje.

 

Obsahuje LFA také práci ze sedla?

 

Ano, LFA je ucelený systém cviků, který vede až k opravdovému umění práce s koněm a to ve všech sférách.Tedy i prací ze sedla. Následné schéma ti přiblíží okruhy, kterými se budeš v LFA zabývat.

 

Proč začínáme v LineFree na vodítku?

 

Honzovým prvním základním kamenem je bezpečnost. Pro koně i člověka. Honza dlouholetou praxí zjistil, že mnoho lidí touží trénovat LineFree, ale jejich kůň nerozumí základní poslušnosti, není motivován spolupracovat, dokonce mohou být koně i problémoví.

Bezpečnost, jako první milník vede k odbourávání strachů člověka i koně. Což vede k vytvoření prostoru pro komunikaci LineFree, které se škola věnuje.

 

Co znamená datum expirace?

 

Datum expirace je doba, na kterou máš zaplacené členství v LFA.

 

Mohu nastavit automatické prodlužování členství?

 

Ne, momentálně to zatím možné není.

 

Je platba bezpečná?

 

Ano, platba je v režii Československé obchodní banky, která nám předá informaci, zda platba proběhla v pořádku. Line Free Academy nemá jakýkoliv přístup k tvým platebním údajům.

 

Vrácení peněz

 

Vrácení peněz není možné.

 

Ukončení členství

 

Pro ukončení členství napiš svoji žádost na info@honzablaha.cz z emailu, pro který chceš zrušit svoji registraci. Do žádosti napiš svůj e-mail a jméno.

 

Co když přeruším studium, členství mi expiruje a budu se chtít ke studiu znovu vrátit?

 

Nevadí, členství můžeš obnovit kdykoliv a navázat na úroveň studia, kde jsi skončil.