Jak se dostanu do online školy?

 

Klinutím na link Line Free Academy v první řádce a nebo na banner se vždy vrátíš na přehled lekcí Academy.

 

Kdo bude reagovat na má interaktivní videa, zkoušky, konzultace?

 

Vždy Honza Bláha osobně. Předností jeho online školy je osobní přístup a vedení všech studentů.

 

Jak zakoupím lekce?

 

V online škole si najdeš lekci, která tě zajímá a má na sobě průsvitný košík, což znamená, že si ji ještě nezakoupil. Klikneš na ní...

 

a otevře se ti nabídka variant, jak lekci nakoupit. Můžeš si koupit pouze samotnou lekci a nebo celý balíček (modul) lekcí se zvýhodněnou cenou. Balíčky (moduly)také obsahují zkoušky a konzultace s různými počty pokusů na splnění.

 

 

Další možností nákupu je zakoupení výhodného balíčku (modulu) na hlavní stránce v  posledním slideru Interaktivní moduly.

 

Nevidím své lekce a nebo je nemohu zakoupit či otevřít

 

Ujisti se, že jsi přihlášený (V pravém rohu bude v mobilní verzi pouze ikonka k odhlášení. V úplné verzi na počítači bude i tvé jméno.)

 

kliknutím na své jméno nabo ikonku se ti zobrazí tvůj profil, kde najdeš i seznam zakoupených lekcí a seznam zakoupených zkoušek

 

Na lekci je zámek

 

Lekce je zamčená, protože nebyla splněná zkouška, které je požadována pro pokročilou lekci. Pokud najedeš myší nad lekci se zámkem a chvilku počkáš, zobrazí se ti proč, je lekce zamčená. Kliknutím na zamčenou lekci se přesuneš na splnění nebo nákup podmiňujícího testu.

 

Co je to zkouška?

 

Zkouška je lekce, ve které můžeš odeslat Honzovi video se svým koněm natočené např. mobilním telefon. Video musí obsahovat cviky, o kterých daná zkouška je.

Buď můžeš nahrát perfektní provedení cviků. Honza vše zkontroluje a tvá zkouška bude složena. Odemknou se ti pokročilejší lekce k zakoupení a další testy. 

Nebo můžeš poslat problém, který s koněm máš, týkající se splnění zkoušky. Honza video prohlédne a napíše co by v daném případě udělal.

Do videa zkoušky patří pouze cviky týkající se dané zkoušky. Pokud potřebuješ prokonzultovat jiné téma, tak můžeš využít lekci "Videokonzultace". Ta je odlišná tím, že můžeš otevřít jakékoliv téma, které tě zajímá. 

 

Kolikrát mohu video odeslat?

 

Každá zkouška má určitý počet videí, které můžeš odeslat (pokusů). Pokud chceš odeslat další video po vyčerpání všech pokusů, budeš potřebovat zakoupit znovu lekci s testem - zakoupit další interakci.

 

Jsem pokročilý student a chci přeskočit základní výuku,  jak na to?

 

Ano, můžeš přeskočit lekce. Stačí když zakoupíš test s jedním pokusem a pošleš perfektní provedení dané zkoušky. Honza vše zkontroluje a odemkne ti pokročilejší lekce či testy.

 

Proč musím skládat zkoušky?

 

Honza chce udělat všechno pro tvůj úspěch a snadný postup. Zkoušky jsou postaveny tak, aby se zajistila maximální bezpečnost a tvoje připravenost na další lekci. Proto je vhodné postupovat i v rámci jedné úrovně lekce po lekci, tak jak jdou za sebou. Zároveň se tím eliminují opomenuté základy pokročilých studentů a umožní nám to se v pokročilých lekcích zabývat opravdu pokročilými cviky.

U Honzy platí jednoduché pravidlo: Ukázaná platí.

 

Nemám kartu, mohu zaplatit jinak?

 

Ano, můžeš poslat peníze na účet. Svou objednávku pošli na e-mail info@honzablaha.cz. Na ostatních platebních variantách se pracuje.

 

Obsahuje Academy také práci ze sedla?

 

Ano, obsahuje. Ihned jak splníš "Test práce na vodítku" odemknou se ti lekce ze sedla a LineFree.

 

Proč začínáme v LineFree na vodítku?

 

Protože Honzova priorita je bezpečnost. Dlouholetou praxí zjistil, že mnoho lidí chce trénovat LineFree, ale jejich kůň nemá základní poslušnost, je nespolupracující a někdy i nebezpečný. Jakmile bude tvůj kůň bezpečný a to jak ze země, tak ze sedla, vrhneme se na LineFree.

 

Co znamená datum expirace?

 

Datum expirace je doba, na kterou máš zakoupený přístup k online lekcím a testům. Tato doba se ti automaticky prodlouží jakýmkoliv dalším nákupem u všech již zakoupených lekcí. Tzn. že vždy uvidíš všechen svůj zakoupený obsah dle pro tebe nejvýhodnějšího datumu. Počet pokusů interaktivních lekcí se tím nemění.

 

Mohu nastavit automatické prodlužování platnosti lekcí?

 

Ne, není to možné.

 

Je platba bezpečná?

 

Ano, platba je v režii Československé obchodní banky, která nám předá informaci, zda platba proběhla v pořádku. Line Free Academy nemá jakýkoliv přístup k tvým platebním údajům.

 

Vrácení peněz

 

Vrácení peněz není možné.

 

Ukončení členství

 

Pro ukončení členství napiš svoji žádost na info@honzablaha.cz z emailu, pro který chceš zrušit svoji registraci. Do žádosti napiš svůj e-mail a jméno.

 

Co když přeruším studium, lekce mě expirují a budu se chtít ke studiu znovu vrátit?

 

Nevadí, jakýmkoliv zakoupením další lekce se automaticky prodlouží platnost i všech ostatních.