Obchodní podmínky

Řeč

Honza učí kurzy naživo v češtině, nebo v angličtině. Zkontrolujte si, v jakém jazyce je akce, na kterou se přihlašujete. Tak i tak se můžete s někým domluvit, aby Vám s překladem pomohl. Překladatelé, pomocníci a stájníci nejsou vyloučeni z placení vstupného.

Online lekce jsou natáčeny v anglickém jazyce a titulkovány do češtiny i němčiny.

Zrušení účasti na akci

Vaši účast na akci můžete samozřejmě zrušit. Vaši neúčast je třeba oznámit přes webový formulář,písemnou formou, e-mailem, nebo poštou. Pro storno poplatky je rozhodující datum odeslání Vaší žádosti. Druhou možností je převedení kreditu do online výuky LFA.

Pokud žádost odešlete:

-          180 – 91 dní před začátkem akce je storno poplatek 50 % z ceny akce

-          90 – 0 dní před začátkem akce je storno poplatek 100 % z ceny akce

Vrácení peněz za zakoupené online lekce možné není. 

Bezpečnost

Doporučujeme vám používat bezpečnostní vestu a nosit helmu. Vezměte prosím na vědomí, že jízda bez otěží a práce ze země, a to zejména bez vodítka, je vždy riziková. Prosím, buďte opatrní a respektujte ostatní koně a lidi kolem sebe. Jste zodpovědní za sebe a své koně. Pokud máte pocit, nebo si myslíte, že něco není bezpečné pro vás nebo pro ostatní, neměli byste to dělat, ale požádat o pomoc. Kvůli pomoci jste přece na akci.

Váš pes na akci je vždy riziko, proto Vás prosíme, abyste nechali svého psa doma. Na některých místech je dokonce psům vstup zakázán. Zkontrolovat můžete v popise akce. Pokud se přesto rozhodnete vzít psa s sebou, jste za něj plně zodpovědní (štěká, útočí). Psi musí být vždy na vodítku.

Běžně nejsou hřebci a děti s koňmi na akcích povoleni. Proberte možná řešení s organizátorem akce.

Doprava a ubytování

Honza není odpovědný za přepravu vás a vašeho koně na akci, nebo z akce. Také ustájení a ubytování je mezi vámi a majitelem daného areálu.

Zrušení kurzu

V případě, že kurz nebude moct proběhnout, z důvodů vyšší moci (nepředvídatelných okolností, nad kterými nemá osoba, která se jich dovolává kontrolu, a kterých vznik nemohla ovlivnit), bude kurz přesunut na nový termín či výuka převedena do Line Free Academy - online školy Honzy Bláhy.

Line Free Academy

LFA online výuka nepřebírá zodpovědnost za vás ani vašeho koně. Následování instrukcí videí je dobrovolné a prováděné na vlastní riziko. Pokud máte pocit, nebo si myslíte, že něco není bezpečné pro vás nebo pro ostatní, neměli byste to dělat.

Jednotlivá videa nahraná studenty do školy LFA ukládáme. Z pořízených záběrů můžeme sestavit edukační a propagační videa i fotografie, které umísťujeme na naše stránky, nahráváme na náš firemní Facebook, Instagram, Vimeo a tvoříme DVD videa. Všechny záběry si natáčíme i zpracováváme sami, nikomu je nepředáváme a ani je nevyužíváme pro jinou reklamní činnost.

Vrácení peněz za zakoupené online lekce možné není. 

Dárkové poukazy

Na veškeré kurzy či online lekce je možno vytvořit dárkový poukaz. Objednávku je nutné zaslat e-mailem. Po zaplacení částky rovné dárkovému poukazu nabývá platnosti. Vrácení zboží je možné 14 dní od jeho odeslání. Délka platnosti dárkového poukazu je jeden rok. Dárkový poukaz je přenosný, ale výměna dárkového poukazu zpět za peníze možná není.